كانون جهادگران جهاد سازندگی
 

دوشنبه    17 فروردین 1399

 
 
اقتصاد مقاومتی و تولید - اشتغال
كانون جهادگران جهاد سازندگی
 

  حدیث روز  

امام علی علیه السلام :
خداوند هیچ کس را به چیزى همانند مهلت دادن به او، آزمایش نکرده است.
 

  تازه‌های سایت  

بیانیه کانون جهادگران جهاد سازندگی بمناسبت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

با رویکرد مدیریت جهادی ، حضور و یاری رسانی به سیل زدگان در 500 روستا محقق شد .

اعلام آمادگی و مشارکت کانون جهادگران جهاد سازندگی برای همراهی و کمک به وزارت نیرو در برنامه ملی احیاء ، بهینه سازی و تعادل بخشی سفره های آب زیر زمینی

فرمانده شهید شجاع و متواضع، بزرگوار و مردمی سپاه قدس سپاه پاسدران انقلاب اسلامی

آگهی واگذاری تعدادی آپارتمان در شهر جدید پرند با قیمت و شرایط مناسب

نشست مدیرعامل کانون جهادگران جهاد سازندگی با رئیس محترم سازمان امور عشایر ایران

طرح ملی ابرار که با هدف بازمهندسی وضعیت راههای روستایی با رویکرد مدیریت جهادی در وزارت راه و شهرسازی در دست اجراست، مورد استقبال و حمایت کانون جهادگران جهاد سازندگی قرار گرفت.

امضای تفاهم نامه سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان و کانون جهادگران جهاد سازندگی

بیانیه کانون جهادگران جهاد سازندگی به مناسبت پنجم آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفین

مجمع عمومی فوق‌العاده و عادی کانون جهادگران جهاد سازندگی و همایش مدیران کانون استانها در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 10و ۱۱ مهرماه سال ۱۳۹۸ در سالن آمفی تئاتر شهید مطهری مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد.

 
بازگشت

بیانیه مراسم تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی ( قدس سره الشریف ) و شهیدان والا مقام و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاد سازندگی و هفته جهادکشاورزی (15/04/1398)

بسمه تعالی بیانیه مراسم تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی ( قدس سره الشریف ) و شهیدان والا مقام و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاد سازندگی و هفته جهادکشاورزی

قل انما اعظکم بواحده ان تقوموالله مثنی و فرادی

27 خرداد ماه هرسال یاد آور صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی ( قدس سره ) برای تشکیل نهاد مقدس جهاد سازندگی است . جهاد سازندگی با عمل به شعار " همه با هم جهاد سازندگی " موفق شد با حضور جهادگرانه خود در فعالیت های فرهنگی ، عمرانی ، کشاورزی ، محرومیت زدائی از چهره روستاها، حماسه ای بی نظیر خلق نماید و در دفاع مقدس با راه اندازی ستادهای پشتیبانی مهندسی رزمی جنگ جهاد سازندگی ، با تقدیم شهداء گرانقدر، آزادگان سرافراز و جانبازان فداکار و رزمندگان عزیز با دریافت مدال افتخارآفرین " سنگر سازان بی سنگر " از پیشوای خود ، اوج رضایت مندی امام و امت را در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط نماید . و با قبول مسئولیت برای اجراء پروژه های بزرگ عمرانی ، سیلو سازی ، سد سازی، ساخت موشک های پیشرفته، بازسازی مناطق جنگی ، خود کفایی در تولید دام و طیور ، آبزیان و دیگر محصولات همچون گندم در سالهای پس از ادغام به عنوان الگوی " ما می توانیم " شناخته شده و " مدیریت جهادی" را در عمل بعنوان مدیریتی موفق و کارا به جامعه اسلامی معرفی نماید ، به گونه ای که مقام معظم رهبری می فرمایند: اقتصاد مقاومتی فقط با مدیریت جهادی امکان پذیر است.

اینک با گذشت چهل سال از حیات با برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و مرور پیام اولیه و پیام های بعدی حضرت امام خمینی (ره) بویژه وصیت آخر ایشان به جهادگران که : فرزندان عزیز جهادی ام ، به تنها چیزی که فکر می کنید به استواری پایه های اسلام ناب محمدی (ص) باشد . و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد تاسیس نهاد مقدس جهاد سازندگی و عرض تبریک هفته جهاد کشاورزی تصریح و تاکید می داریم به اینکه:

1- استواری پایه های اسلام ناب محمدی (ص) و حفظ جمهوری اسلامی و تبعیت از ولایت مطلقه فقیه و قانون اساسی را به عنوان بزرگترین میراث حضرت امام راحل، همواره نصب العین خود قرار داده و ضمن اعلام وفاداری، باور قلبی، تا پای نثار جان از آنها پاسداری نموده و رمز پیروزی و توفیقات الهی را، پرهیز از هرگونه مرز بندی سیاسی، جناحی، گروهی و مرزبندی های غیر الهی، در سایه وحدت کلمه، یکپارچگی و انسجام و دوری از تفرقه، حول محور ولایت فقیه و انجام کار برای کسب رضای الهی می دانیم.

2- اکنون که خواست مقام معظم رهبری رونق تولید و رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم می باشد و بسیاری از متفکران و اندیشمندان و دست اندر کاران اجرایی و مسئولان عالی نظام و روستائیان و مردم خداجوی و شهید پرور ایران نیز بر ضرورت رونق تولید در قالب اقتصاد مقاومتی تصریح و تاکید دارند، خواسته مردم و نظام و رهبری ، شکل گیری نهضت جدیدی با رویکرد رونق تولید با مدیریت جهادی است.

3- با توجه به نامگذاری سال 1398 بعنوان سال رونق تولید و نظر به تحریم های بعمل آمده از سوی دشمنان انقلاب اسلامی ، ضرورت اتخاذ رویکردهای مدیریت جهادی برای توسعه کسب و کار، تولید و اشتغال و حمایت از کالای ایرانی، وظیفه آحاد ملت و بویژه کلیه مسئولین و دست اندرکاران و خاصه پیشکسوتان مدیریت جهادی است تا در این عرصه سربلند و پیروز بر محدودیت ها فائق آیند.

4- با وجود تحریم های ظالمانه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار که شکستن استقامت و ایستادگی مردم را هدف قرار داده است . رجاء واثق داریم در سایه اخلاص، انسجام، همدلی و هم افزایی ملت شهید پرور ایران و رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) که آثار آن در راهپیمائی روز جهانی قدس ظهور و بروز پیدا کرد، می تواند سرمایه ای عظیم برای خیزش های آتی انقلاب اسلامی را فراهم آورد، و امید به گسترش انوار خورشید انقلاب اسلامی بر سر مظلومان و محرومان جهان را دو چندان سازد، امیدی که در جنگ فقر و غنا، سلاح برنده مستضعفین بوده و بر وحشت سرمایه اندوزان و حیله گران و سلطه گران خواهد افزود.

5- با توجه به اعلام سیاست های مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی ، ضرورت رسیدن به راهبردها و اهداف تعیین شده از سوی معظم له با مدیریت جهادی به منظور ایجاد تحولات بنیادی و زمینه سازی برای طرحهای نوپا و رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی مورد تاکید می باشد. در پایان ضمن تجدید بیعت با آرمانهای حضرت امام خمینی ( قدس سره )، مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای ( مدظله العالی ) و شهیدان والامقام ، طول عمر رهبر فرزانه و حکیم امت را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمائیم .

برای سلامتی و تعجیل در فرج صاحب الامر امام زمان ( عج ) صلوات

وزارت جهاد کشاورزی

ستاد برگزاری چهلمین سالگرد تاسیس جهاد سازندگی و هفته جهادکشاورزی

کانون بازنشستگان جهاد سازندگی کانون سنگر سازان بی سنگر کانون جهادگران جهاد سازندگی

كانون جهادگران جهاد سازندگی
حضرت امام (ره) و جهاد سازندگی    
مقام معظم رهبری و جهاد سازندگی    
فرهنگ و مدیریت جهادی    
تاریخ جهاد سازندگی    
جهاد سازندگی و دفاع مقدس    
جهادگران شهید    
معارف اسلامی    
تزکیه و خودسازی    
جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی    
معرفی طرح‌های بزرگ جهادی    
اخبار    
مقالات    
مصوبات هیأت مدیره    
معرفی شعب استانی    
اهم برنامه‌های کانون    
فصلنامه الکترونیکی کانون    
خاطرات    
کوتاه و خواندنی    
پیشنهادات و انتقادات    
پرسش و پاسخ    
آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها    
گالری عکس    
تصاویر برگزیده    
بولتن مطبوعات    

  ورود مدیران استان‌ها  

 

نام کاربری

 

کلمه رمز

  ورود مدیران قرض‌الحسنه استان‌ها  

 

نام کاربری

 

کلمه رمز

  جستجوی اعضاء  

 

کد ملی

كانون جهادگران جهاد سازندگی

 
   

info@kanoonejahadgaran.ir

 

كلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به كانون جهادگران جهاد سازندگی است