كانون جهادگران جهاد سازندگی
 

سه‌شنبه    01 بهمن 1398

 
 
اقتصاد مقاومتی و تولید - اشتغال
كانون جهادگران جهاد سازندگی
 

  حدیث روز  

امام علی علیه السلام :
خداوند هیچ کس را به چیزى همانند مهلت دادن به او، آزمایش نکرده است.
 

  تازه‌های سایت  

فرمانده شهید شجاع و متواضع، بزرگوار و مردمی سپاه قدس سپاه پاسدران انقلاب اسلامی

آگهی واگذاری تعدادی آپارتمان در شهر جدید پرند با قیمت و شرایط مناسب

نشست مدیرعامل کانون جهادگران جهاد سازندگی با رئیس محترم سازمان امور عشایر ایران

طرح ملی ابرار که با هدف بازمهندسی وضعیت راههای روستایی با رویکرد مدیریت جهادی در وزارت راه و شهرسازی در دست اجراست، مورد استقبال و حمایت کانون جهادگران جهاد سازندگی قرار گرفت.

امضای تفاهم نامه سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان و کانون جهادگران جهاد سازندگی

بیانیه کانون جهادگران جهاد سازندگی به مناسبت پنجم آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفین

مجمع عمومی فوق‌العاده و عادی کانون جهادگران جهاد سازندگی و همایش مدیران کانون استانها در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 10و ۱۱ مهرماه سال ۱۳۹۸ در سالن آمفی تئاتر شهید مطهری مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد.

اطلاعیه برگزاری مجمع عمومی کانون جهادگران جهاد سازندگی

بیانیه بمناسبت چهلمین سالگرد اولین شهدای جهاد سازندگی

بیانیه مراسم تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی ( قدس سره الشریف ) و شهیدان والا مقام و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاد سازندگی و هفته جهادکشاورزی

 
بازگشت

حمایت از تولید داخلی تبلور اقتصاد مقاومتی (08/04/1393)

مدیرعامل کانون جهادگران جهادسازندگی در گفتگو با خبرنگار فصلنامه این کانون گفت: امسال هم مزین به شعاری شد که وجهه‌ی اقتصادی آن تبلور ادامه‌ی تأکیدات راهبردی مقام معظم رهبری بر جهش اقتصادی و افزایش سطح تولید ملی است. وی افزود: تحلیل نام‌گذاری‌ها و تأکیدات ویژه‌ی معظم اله در چند سال اخیر، از طرفی نشان‌دهنده‌ی اهمیت تقویت بنیه‌ی اقتصادی نظام اسلامی است و از طرفی دیگر عمق بینش و نگاه راهبردی رهبری عزیز را نشان می‌دهد. مهندس جلالی تصریح کرد: مقوله‌‌ی اقتصاد و جهش سطح تولید ملی و رفع معضلات اقتصادی، همچون بیکاری و تورم و نیز اهمیت توسعه‌ی اقتصادی در مسیر دستیابی نظام اسلامی به مأموریت‌های متعالی خود، که همان بنای تمدن عظیم اسلامی است، نیازی به اثبات ندارد و پر واضح است که هر اصلاح و پیشرفتی در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی نیازمند داشتن توان و نیروی اقتصادی کافی در کشور است. معاون وزیر جهادکشاورزی اظهار داشت: در این میان بی تردید بخش کشاورزی مهمترین عامل توسعه‌ی اقتصادی کشور به شمار می آید. تولید محصولات کشاورزی یک فعالیت استراتژیک است که باید به صورت مستمر و دائمی و با ثبات ادامه یابد. وی افزود: بهره‌گیری از آب و خاک و اکو‌سیستم‌ها و حفاظت از آنها در برابر آلودگی و تخریب و حمایت از آنها جهت بهره‌برداری پایدار موضوعی نیست که بتواند با سلیقه مجریان یا تغییرات مدیریتی در یک کشور مورد تردید و یا خدشه قرار گیرد. مهندس جلالی ادامه داد: مصرف تولیدات کشاورزی در هر کشور بگونه‌ای منجر به نوعی از تعاملات و هنجار‌ها و فرهنگ‌سازی‌ها نیز می‌شود که می‌تواند عزیز و گرامی باشد و نیز می‌تواند با ادبیات و آموزه‌های دینی نیز تقویت شده و مقدمات و الزامات اقتصاد مقاومتی را فراهم آورد و اینکه یک ملت برای نان شب خود نباید دست به پیش بیگانه دراز کند و نان از دست‌رنج خود بخورد یک مفهوم عمیق فرهنگی است که استقلال و عدم وابستگی به دیگران، وارستگی و عزت و سر‌بلندی کشور‌ها را فریاد می‌زند و ‌هر‌گز نباید مورد تردید و خدشه قرار گیرد. معاون وزیر جهادکشاورزی بیان داشت: از سوی دیگر سرزمین ایران با آب و هوا و اقلیم‌های متفاوت و متنوع، سر‌زمینی برای همه نوع تولیدات است. محصولات گر‌مسیری، سر‌دسیری، معتدل، محصولات مناطق مدیترانه‌ی، مناطق خشک و بیا‌بانی و غیر آن همه در این سر‌زمین قابل تولید است و لذا باید این همه نعمت‌های خداوندی را سپاسگذار باشیم و افتخار کنیم که بر سر سفره ایرانی محصولات ناشی از دسترنج و فعالیت ایرانی باشد و به مصرف این محصولات همراه با قناعت و صبوری افتخار کنیم. مدیرعامل کانون جهادگران جهادسازندگی در خاتمه افزود: برای این که چنین وضعیتی فرهنگ‌سازی شده و به سنت‌های پایدار تبدیل شود، لازم است برای جذب سرمایه و حضور فعال کارآفرینان و نوآوران در بخش کشاورزی مزیت‌سازی شود، ارتقای کیفی محصولات تولیدی و امکان رقابت با محصولات واردانی نیز فراهم شود. دسترسی آسان و فراوان به محصولات تولیدی و بسیاری از اقدامات و راهبرد‌ها مورد توجه قرار گرفته و در عمل به اجرا در آید.

كانون جهادگران جهاد سازندگی
حضرت امام (ره) و جهاد سازندگی    
مقام معظم رهبری و جهاد سازندگی    
فرهنگ و مدیریت جهادی    
تاریخ جهاد سازندگی    
جهاد سازندگی و دفاع مقدس    
جهادگران شهید    
معارف اسلامی    
تزکیه و خودسازی    
جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی    
معرفی طرح‌های بزرگ جهادی    
اخبار    
مقالات    
مصوبات هیأت مدیره    
معرفی شعب استانی    
اهم برنامه‌های کانون    
فصلنامه الکترونیکی کانون    
خاطرات    
کوتاه و خواندنی    
پیشنهادات و انتقادات    
پرسش و پاسخ    
آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها    
گالری عکس    
تصاویر برگزیده    
بولتن مطبوعات    

  ورود مدیران استان‌ها  

 

نام کاربری

 

کلمه رمز

  ورود مدیران قرض‌الحسنه استان‌ها  

 

نام کاربری

 

کلمه رمز

  جستجوی اعضاء  

 

کد ملی

كانون جهادگران جهاد سازندگی

 
   

info@kanoonejahadgaran.ir

 

كلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به كانون جهادگران جهاد سازندگی است